march, 2020

04mar(mar 4)18:00(mar 4)18:0010x22A - prezentacja pracowni 22ArchitekciSpotkanie z cyklu Architekci OW SARP18:00 - 20:00 nadchodzace:wydarzenia_nadchodzace_only

more

Event Details

Rejestracja na wydarzenie

10x22A – biuro projektowe 22ARCHITEKCI – czas na spotkanie z kolejnymi warszawskimi architektami!

W 2020 roku pracownia 22ARCHITEKCI obchodzi dziesięciolecie swojego istnienia.
04.03.2020 r. o godz. 18:00 w ZODIAK-u Warszawskim Pawilonie Architektury, przedstawiciele biura opowiedzą o dziesięciu istotnych ich zdaniem kwestiach związanych z zawodem architekta oraz architekturą.
Dowiesz się między innymi: Kiedy warto zakładać kapelusz, a kiedy nie? Co jest kosztem miękkim dla inwestorów? Kto ulega magii optymalizacji? Czym jest technika nieświadomego blefu w negocjacjach? Na czym polega koszmar partycypacji? Dlaczego warto robić konkursy nawet gdy się ich nie wygrywa?

O pracowni:
22ARCHITEKCI jest biurem architektoniczno-urbanistycznym prowadzonym przez pięciu wspólników: Wojciecha Condera, Aleksandra Drzewieckiego, Macieja Kowalczyka, Michała Tatjewskiego oraz Aleksandrę Zubelewicz. Łączy ich przekonanie, że prawdziwa jakość, trwałość i piękno w architekturze wynikają z poszanowania kontekstu, prostoty formy, dbałości o detal, a także logiki przyjętych rozwiązań. Projekty pracowni były nagradzane w wielu konkursach architektonicznych – m.in. na projekt osiedla Nowy Nikiszowiec w Katowicach czy Pawilon edukacyjny na kampusie głównym Uniwersytetu Warszawskiego. Dzisiaj biuro realizuje obiekty w całej Polsce, a w szczególności z zakresu segmentu mieszkań społecznych, deweloperskich mieszkań na wynajem czy prywatnych akademików.

O cyklu “Architekci OW SARP”
Zamierzeniem tego cyklu spotkań jest przybliżenie szerokiemu gronu odbiorców sylwetek architektów/biur projektowych działających w Warszawie oraz stworzenie platformy, która będzie dawała możliwość prowadzenia dyskusji o Architekturze i wykonywaniu zawodu Architekta.
Spotkania i prezentacje w ramach cyklu odbywają się co najmniej 4 razy w roku.
W 2019 roku, gdy cykl wystartował, odbyły się prezentacje biur HRA Architekci oraz Grupa5 Architekci.

Realizacja: Event Team OW SARP
Organizatorzy: m.st Warszawa, Oddział Warszawski SARP

X