december, 2020

08dec(dec 8)18:00Architektura kryzysu KlimatycznegoKoło Architektury Zrównoważonej OW SARP18:00 nadchodzace:wydarzenia_nadchodzace_only

more

Event Details
Przed nami kolejne spotkanie z cyklu Architektura Kryzysu Klimatycznego! Tym razem tematem będzie współczesne budownictwo drewniane. Prezentację gości: firm i pracowni, projektujących i realizujących budynki z użyciem współczesnych konstrukcji drewnianych, poprzedzi prezentacja. Opowiemy o możliwościach technologicznych i zastosowaniu w różnych skalach.
Gośćmi spotkania, którzy opowiedzą o swoich realizacjach, projektach i zastosowanych w nich rozwiązaniach, będą: Tomasz Balcerowski prezes firmy Ekoinbud wraz z Łukaszem Górczakiem członkiem zarządu Ecologiq; Szymon Wojciechowski prezes zarządu i Agnieszka Kalinowska-Sołtys architekt, partner i członek zarządu APA Wojciechowski; oraz Michał Koziej, architekt, założyciel pracowni Koziej Architekci.
Podczas spotkania będzie można zadawać pytania prelegentom, na które postarają się odpowiedzieć w drugiej, dyskusyjnej części spotkania.
______________________
Architektura kryzysu klimatycznego to cykl spotkań organizowanych przez

Koło Architektury Zrównoważonej OW SARP oraz Zodiak Warszawski Pawilon Architektury

Współpraca:

Mazowiecka Okręgowa Izba Architektów RP
PLGBC – Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego
X