july, 2020

05jul(jul 5)15:00(jul 5)15:00Dzień Architektury | Warsztaty Warszawa PiżamoramaWarsztaty rodzinne na placu przed pawilonem15:00 - 17:00 nadchodzace:wydarzenia_nadchodzace_only

more

Event Details

Zapraszamy na rodzinne warsztaty z Wydawnictwem Wytwórnia zainspirowane książką Warszawa Piżamorama, która swoją premierę miała w maju tego roku. Tak jak jej główny bohater, będziemy patrzeć na Warszawę przez pryzmat pasiastej piżamy! To będzie okazja by rodzinnie stworzyć ulubione warszawskie obiekty i wzorem Piżamoramy wprawić je w ruch. Czy to będzie wakacyjna plaża nad Wisłą? A może mieniący się kolorami Pałac Kultury i Nauki?

ZAPISY POD LINKIEM

Wydarzenie jest częścią Dnia Architektury, które odbywa się 5 lipca na placu przed ZODIAKIEM Warszawskim Pawilonem Architektury.

Na warsztaty obowiązują zapisy, których dokonać można do 4.07 (sobota) do godz. 12:00

Abyśmy wspólne i bez obaw mogli świętować Dzień Architektury, prosimy o stosowanie się do zasad związanych z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2.

1) Podczas warsztatów rodziny pracować będą w wyznaczonych przez organizatorów miejscach, aby zachować dystans min. 2 metrów od innych uczestników warsztatów.

2) Uczestnicy warsztatów, o ile znajdują się na placu, zobowiązani są do noszenia maseczek lub zachowania odległości min. 2 metrów od osób niewchodzących w skład ich gospodarstwa domowego. Aby wejść do budynku należy obowiązkowo zasłonić nos i usta.

3) Po przybyciu na wydarzenie oraz przed zwiedzaniem wystawy należy obowiązkowo zdezynfekować ręce. Środki do dezynfekcji będą znajdować się na terenie wydarzenia.

4) Do uczestnictwa w wydarzeniach dopuszczone zostaną tylko osoby niewykazujące objawów choroby: gorączka, kaszel, duszności.

5) Aby wziąć udział w warsztatach uczestnicy będą musieli podpisać oświadczenie o stanie zdrowia.

6) Przed warsztatami uczestnicy zostaną spytani o zgodę na upublicznianie ich wizerunku w formie zdjęć.

7) Zalecamy zaopatrzyć się w wodę, nakrycie głowy oraz krem z filtrem SPF.

8) Organizator może odwołać wydarzenie, jeśli pogoda uniemożliwi jego organizację i zobowiązuje się poinformować o tym uczestników najpóźniej w dniu wydarzenia.

9) Na parterze pawilonu może przebywać jednocześnie 15 osób, na poziomie -1 10 osób.

X