October, 2019

12oct(oct 12)11:00(oct 12)11:00EMESENKI: POMNIKI PRZYRODY, POMNIKI DLA PRZYRODY SZTUKA DLA NAJMŁODSZYCH11. edycja festiwalu warszawa w budowie11:00 - 12:00 nadchodzace:wydarzenia_nadchodzace_only

more

Event Details

Zapisy na warsztaty poprzez formularz na stronie https://wwb11.artmuseum.pl/pl.

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza najmłodszych miłośników sztuki do wspólnego odkrywania tajemnic pomników.

Co to jest pomnik i gdzie możemy go spotkać? Z jakich części się składa, z jakich materiałów jest stworzony, do czego służy? Czy zawsze jest stworzony przez ludzi? A może słyszeliście kiedyś o pomnikach przyrody?

Artyści przygotowali specjalnie na wystawę pomniki tego, co jest dla nich ważne. Wcielimy się w artystów i stworzymy własne pomniki dla przyrody – mówiące o tym, co w przyrodzie jest dla nas ważne.

Czy będą to pomniki roślin, zwierząt, rzek, a może pomnik sprzątania? Poćwiczymy wyobraźnię przestrzenną oraz umiejętności budowania i łączenia. W trosce o środowisko warsztat oprzemy w dużej mierze na materiałach naturalnych i pochodzących z recyklingu.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 3-5 lat. Zakładamy aktywny udział opiekunów. Prosimy o wypełnienie formularza z zapisami. Dzięki zapisom wiemy, ile przygotować materiałów na zajęcia. Pozwala to uniknąć zbędnego marnowania.

X