january, 2021

12jan(jan 12)11:0015(jan 15)11:00Ferie z ZodiakiemWarsztaty dla dzieci11:00 - 12:00 (15) nadchodzace:wydarzenia_nadchodzace_only

more

Event Details
Trwają ferie zimowe, czyli czas wielkiej laby, ale bez obaw – Zodiak nie pozwoli Wam się nudzić! Przyszykowaliśmy dwa różne scenariusze warsztatów, na które zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 7-10 lat!
___
Zapraszamy na cztery spotkania. Dwa z nich przeniosą uczestników na naszą wystawę, której… nikt jeszcze nie widział na żywo! Porozmawiamy sobie o tym, czym była Ściana Wschodnia. Czy oddzielała pokoje lub pomieszczenia? A może, pokryta uchwytami, służyła do wspinania? Przedstawimy sobie także postać pana Zbigniewa Karpińskiego. Czy wolał kina, czy kawiarnie? A może był miłośnikiem zakupów? O tym i o wielu innych ciekawostkach dowiecie się na warsztatach!
___
Na dwóch innych warsztatach spróbujemy pomyśleć o miejscu, w którym spędzamy ostatnio ogromną ilość czasu. Co to za miejsce? Oczywiście dom! Czym jest dom i w jak różny sposób ludzie zamieszkują ziemię? Jak mieszka się w mieście, a jak na wsi? Jak mieszkało się kiedyś, a jak wygląda to obecnie? Spotkajmy się na zajęciach pod tytułem „Domologia. O sposobach zamieszkania”!
___
Warsztaty trwać będą ok. 1-1,5 h i odbędą się na platformie ZOOM (jest możliwość połączenia się przez przeglądarkę, zachęcamy jednak do pobrania aplikacji).
___
Na każde ze spotkań obowiązują osobne zapisy:
✏️ 12.01, wtorek, godz. 11:00 – Domologia. O sposobach zamieszkiwania: https://app.evenea.pl/event/feriewzodiaku12
✏️ 13.01, środa, godz. 11:00 – Wspinaczka po Ścianie Wschodniej: https://app.evenea.pl/event/feriewzodiaku13
✏️ 14.01, czwartek, godz. 12:00 – Domologia. O sposobach zamieszkiwania: https://app.evenea.pl/event/feriewzodiaku14
✏️ 15.01, piątek, godz. 12:00 – Wspinaczka po Ścianie Wschodniej: https://app.evenea.pl/event/feriewzodiaku15
___
Ale to jeszcze nie wszystko – dla wszystkich uczestników mamy mały prezent-niespodziankę – prześlemy go do wszystkich uczestników pocztą, już po zakończeniu spotkania!
___
W czasie warsztatów będziemy używać łatwo dostępnych materiałów. Informację co należy przygotować otrzymają państwo mailem. W razie trudności ze skompletowaniem materiałów, można będzie odebrać je w Zodiaku po wcześniejszym umówieniu (kontakt@pawilonzodiak.pl).
Uczestnictwo w cyklu jest bezpłatne.
X