june, 2021

27jun(jun 27)13:00(jun 27)13:00Gram w warszawską grę w Wyspie Cienia13:00 - 17:00 nadchodzace:wydarzenia_nadchodzace_only

more

Event Details
Niedziela popołudnie, humor niepopsuty, bo będziemy grać w warszawskie gry! Słońce nam niestraszne – Wyspa Cienia da nam trochę schronienia i przy szklance owocowej warszawianki pochylimy się ku planszom:
– Chociaż historia warszawskiej zabudowy potrafi być kontrowersyjna, jej przeszłość nie musi nas dzielić. Warszachy przenoszą skomplikowane relacje architektury naszego miasta na planszę, chcąc uchwycić odnajdywane tam zależności. Rola każdego budynku jest przemyślana, tak jak jego dynamika w grze, która daje szansę, by odkryć na nowo znajomą przestrzeń, poznając ją ponownie poprzez partię szachów.
Zobacz, jak gra toczy się na żywo – rozegraj własny pojedynek lub rozwiąż szachową zagadkę!
https://warszachy.pl/
– Jenga wzbudza wiele emocji, a jenga wielkości cegieł wzbudza ich proporcjonalnie więcej! Jaki będzie huk, gdy drewniana wieża się przewróci? Przyjdźcie usłyszeć sami.
– Kto najlepiej pamięta wszystkie detale warszawskiej architektury? Aby się tego dowiedzieć, zagrajcie z nami w konserwatorskie memo! Gdzie w Warszawie znajdziemy smoka, a gdzie żabę? Wszystko pokaże się w kartach.
– Jak wyglądałaby stolica, gdyby ją budować na nowo? Zapraszamy wszystkich, którzy chętnie mówią o tym, co by poprawili, a przy okazji lubią grać w planszówki. Gwarantujemy moc rozwiązań, dużo gruzu i stawiania nowych budynków!
_________
Gramy z zachowaniem wszystkich obostrzeń sanitarnych: obowiązują maseczki, dezynfekcja rąk oraz zachowywanie odstępów.
X