june, 2019

06jun(jun 6)18:00(jun 6)18:00Plany na przyszłość. Dyskusja towarzysząca wystawie. Rozmowa z Marleną Happach, Marią Saloni-Sadowską i Robertem Szumielewiczem.18:00 - 20:00 nadchodzace:wydarzenia_nadchodzace_only

more

Event Details

Nasza nowa wystawa „Plany na przyszłość. Architektura Warszawy w projektach” to dobry punkt wyjścia do dyskusji o przestrzeni miasta. Dlatego zapraszamy na towarzyszącą jej debatę. W czwartkowym spotkaniu wezmą udział Marlena Happach, architekt miasta, dyrektor Biura Architektury i Planowania Przestrzennego, Maria Saloni-Sadowska, prezes Oddziału Warszawskiego Stowarzyszenia Architektów Polskich oraz Robert Szumielewicz, prezes Mazowieckiej Okręgowej Izby Architektów Rzeczpospolitej Polskiej.
Wystawa „Plany na przyszłość” choć odbywa się po raz 24, to po raz pierwszy gościć ją możemy w Zodiaku Warszawskim Pawilonie Architektury. Na dwóch piętrach prezentujemy przegląd najświeższych warszawskich projektów architektonicznych. Możecie zapoznać się z 80 projektami z 43 pracowni. Makiety, filmy oraz plansze z wizualizacjami prezentują osiedla mieszkaniowe, biurowce, szkoły, obiekty sportowe i koncepcje urbanistyczne.
Spotkanie poprowadzi Dariusz Bartoszewicz z Biura Architektury i Planowania Przestrzennego.
Organizatorzy: Centrum ŁOWICKA, Miasto Stołeczne Warszawa, Oddział Warszawski SARP

X