may, 2019

23may(may 23)18:00#ZODIAK inspiruje: Od kamienicy wielopokoleniowej do Warszawskiego Standardu Mieszkaniowego. Wykład Joanny Erbel.18:00 nadchodzace:wydarzenia_nadchodzace_only

more

Event Details

Warszawa przestała być przez ostatnie lata miejscem, które przenosi rozwiązania z zachodu – stając się jedną z liderek kreowania nowych rozwiązań. Podaje się ją za przykład policentrycznego miasta, z dobrą komunikacją publiczną, wypełniającą się elektronicznymi pojazdami w ramach carsharingu czy e-rowerów i e-hulajnóg. Innowacyjne staje się również mieszkalnictwo. W ramach wykładu Joanna Erbel opowie o innowacjach w stołecznym mieszkalnictwie, które stały się inspiracją dla innych miast oraz o tym jak te projekty mogły się pojawić jako realna propozycja, a inne nie. Będzie o marzeniach, zmianie i o tym jak bardzo cienka jest linia, która odgradza sukces od porażki.

Wykład na poziomie +1.

#ZODIAK inspiruje to cykl wykładów organizowanych przez miasto stołeczne Warszawa. W ramach cyklu pokazujemy jak wiele twarzy może mieć kształtowanie nowoczesnego miasta w kontekście zrównoważonego rozwoju. Wykłady angażują różnorodnych uczestników i interesariuszy ekosystemu gospodarczego Warszawy, tworząc pomost pomiędzy projektantami, deweloperami, architektami, inwestorami, startupami, eksporterami oraz instytucjami otoczenia biznesu. Cykl spotkań jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych nowoczesnym modelowaniem miasta, nawiązywaniem relacji, wymianą wiedzy i doświadczeń.

Realizatorem programu wykładów jest Think co. – Real Estate Research Lab.

 

X