june, 2021

27jun(jun 27)12:00Oprowadzanie kuratorskie z Moniką Wróbel po wystawie Robimy Studium!12:00 nadchodzace:wydarzenia_nadchodzace_only

more

Event Details
Po wystawie Robimy Studium! Raport z planowania Warszawy oprowadzać będzie kuratorka – Monika Wróbel
Obowiązują zapisy:
27 czerwca – https://app.evenea.pl/event/robimystudium2706/ (start zapisów 21.06)
Wejście na wydarzenie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu dot. funkcjonowania Zodiaku w reżimie sanitarnym.
_____________
Dr Monika Wróbel jest architektką, urbanistką i badaczką miejską działającą w obszarze przestrzeni publicznej. W 2017 roku na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej obroniła pracę doktorską dotyczącą relacji współczesnej sztuki publicznej z przestrzenią miejską Warszawy. Jest współzałożycielką i wiceprezeską Fundacji Skwer Sportów Miejskich, wspierającej rozwój przyjaznych, międzypokoleniowych przestrzeni miejskich rekreacji. W zespole fundacji organizuje procesy partycypacyjne i współtworzy strategie projektowe dla wielofunkcyjnych przestrzeni publicznych uwzględniających aktywność sportową. Prowadzi warsztaty i wykłady, uczestniczy w projektach badawczych. W latach 2010 – 2016 pełniła funkcję kierownika projektów w pracowni KAPS – Architekci projektując zespoły mieszkaniowe w całej Polsce.
_____________
W niepewnych czasach zastanawiamy się, co czeka nas w przyszłości.
Planując rozwój przestrzenny Warszawy mamy szansę wspólnie wpłynąć na naszą przyszłość. Przedstawiamy wyjątkową wystawę – raport z prac nad nowym Studium dla Warszawy.
Przyszła konstytucja przestrzenna miasta od początku powstaje w dialogu z ekspertami i mieszkańcami. Na etapie zbierania wniosków wpłynęło do nas niemalże 25 000 opinii!
Do rozmowy o przestrzennej przyszłości miasta angażowaliśmy warszawiaków również przez serię publikacji i spotkań pod hasłem Raporty z planowania Warszawy.
Więcej informacji o wystawie
X