september, 2019

20sep(sep 20)18:00Skoro już to wiemy – debata, połączona z premierą publikacji „Place. Instrukcja użycia”18:00 nadchodzace:wydarzenia_nadchodzace_only

more

Event Details

ZODIAK Warszawski Pawilon Architektury, Fundacja Bęc Zmiana i Fundacja Puszka serdecznie zapraszają na finisaż wystawy „Place. Instrukcja użycia”. Wydarzenie to podsumowuje trzyletni projekt badawczy „Place Warszawy (do odzyskania)”, prowadzony przez Fundację Puszka w partnerstwie z Fundacją Bęc Zmiana i współfinansowany przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy. W czasie finisażu odbędzie się premiera publikacji dokumentującej projekt badawczy i samą wystawę.

Program finisażu:

1. Premiera publikacji „Place. Instrukcja użycia”.

2. Prezentacja danych i wniosków z trzyletniego projektu badawczego – Aleksandra Litorowicz i Maciej Frąckowiak.

3. Dyskusja o przyszłości placów z udziałem Wojciecha Wagnera (Biuro Architektury i Planowania Przestrzennego), Michała Sikorskiego (Biuro Innowacji w Przestrzeni Akademickiej, Uniwersytet Warszawski), Moniki Wróbel (Skwer Sportów Miejskich), Magdaleny Komornickiej (Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki), Konrad Płochocki (Dyrektor Generalny Polskiego Związku Firm Deweloperskich) oraz przedstawiciela/ki Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Prowadzenie: Bogna Świątkowska.

Wstęp wolny

Więcej o wystawie: https://www.facebook.com/events/630251727479672/

X