november, 2020

24nov(nov 24)18:00Pogotowie portfolio SARP x STGUKonsultacje - Kuryłowicz & Associates oraz Leniva Studio18:00 nadchodzace:wydarzenia_nadchodzace_only

more

Event Details

Uwaga! Nadjeżdża kolejne POGOTOWIE PORTFOLIO! Tym razem z prawdziwym twistem. Oddział Warszawski SARP Sekcja Młodych Oddział Warszawski SARP wraz ze Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej (STGU) łączą siły i wspólnie zapraszają na architektoniczno-graficzną edycję wydarzenia, które pomoże wynieść Wasze portfolio na najwyższy poziom!

Namawiamy do udziału wszystkich studentów i absolwentów kierunków architektonicznych, którzy pragną stworzyć idealne portfolio i mieć okazję omówić je z doświadczonym architektem. Do współpracy w tegorocznej edycji ponownie zaprosiliśmy architektów ze znanych warszawskich pracowni, m.in.

APA Wojciechowski Architekci22ARCHITEKCIGrupa 5 ArchitekciKuryłowicz & AssociatesJEMS ArchitekciProjekt PragaWXCA! W wydarzenie są zaangażowani również graficy ze Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej (STGU).
W tym roku wracamy z nową formułą – wydarzenie odbędzie się w całości online i zostanie podzielone na dwie główne części:
Część 1 – WEBINAR – DOBRE PRAKTYKI GRAFICZNE (online)
Projektantka graficzna – Anna Nowokuńska z Nowokunska Studio oraz z STGU -poprowadziła otwarty webinar, w trakcie którego zostały omówione zasady projektowania graficznego przydatne w opracowywaniu portfolio architektonicznego.
Część 2 – PORTFOLIO REVIEW (online)
Konsultacje portfolio odbędą się przy wirtualnych stolikach, w kilku turach. W każdej grupie konsultacji udzielać będzie Architekt i Grafik.
Tym razem spotykamy się z pracownią Kuryłowicz & Associates oraz Leniva Studio.
Za organizacją wydarzenia stoją:
Sekcja Młodych Oddział Warszawski SARP, a także Lena Mitkowa i Anna Nowokuńska z STGU.
X