june, 2022

23jun(jun 23)18:00Przyjazne zielone centrum miasta#ZODIAK_inspiruje18:00 nadchodzace:wydarzenia_nadchodzace_only

more

Event Details
Cykl #ZODIAK_inspiruje powraca do Zodiaku. Zaczynamy od spotkania dotyczącego przyjaznemu centrum miasta. Podczas pierwszego z nich odbędą się trzy prelekcje:
🟢 Rola architektów w tworzeniu zielonego miasta. Światowe trendy 🟢
Ekspert: Mariusz Rutz
Architekt/Partner JSK Architekci
🟢 Jak kształtować zieleń w mieście? 🟢
Ekspertka: Katarzyna Łowicka
Architektka Krajobrazu, przewodnicząca Sekcji Architektury Krajobrazu SARP, właścicielka i projektantka pracowni projektowo-konsultingowej PROINWESTYCJA
🟢 Wpływ zieleni na jakość życia mieszkańców 🟢
Ekspertka: Dr inż Marzena Suchocka
Adiunkt w Katedrze Architektury Krajobrazu SGGW
#ZODIAK_inspiruje to otwarte spotkania, na których pokazujemy jak wiele twarzy może mieć kształtowanie nowoczesnego miasta w kontekście zrównoważonego rozwoju. Cykl jest skierowany do wszystkich zainteresowanych nawiązywaniem relacji, wymianą wiedzy i doświadczeń. Spotkania mają charakter wykładu i dyskusji prowadzonej między zaproszonymi ekspertami. W trakcie tegorocznego cyklu będziemy mówić o projektowaniu przyjaznego zielonego centrum miasta, o zrównoważonym projektowaniu w kontekście neutralności klimatycznej, o lokalności usług jako elementu budowania przyjaznego mieszkańcom oraz o przyciąganiu utalentowanych osób na warszawski rynek pracy w kontekście popandemicznych zmian i wojny w Ukrainie.
X