november, 2021

20nov(nov 20)12:00(nov 20)12:00Robimy warsztaty! dla dzieci w Zodiaku - ODWOŁANEWarsztaty do wystawy 12:00 - 13:30 nadchodzace:wydarzenia_nadchodzace_only

more

Event Details

Przy okazji drugiego przedstawienia wystawy “Robimy Studium! Raporty z planowania Warszawy” zapraszamy dzieciaki w wieku 7-10 lat na jesienne warsztaty!

  • Warsztaty odbędą się w Zodiaku, przy Pasażu Wiecha 4. Wszystkie materiały zapewnia organizator. Spotkamy się trzy razy, na każde z warsztatów obowiązują osobne zapisy:
    https://app.evenea.pl/event/robimywarsztaty/

🍁 20 listopada: Tu będzie fotel, a tu półka z książkami.

Na najbliższych warsztatach poruszymy temat mieszkalnictwa. Zastanowimy się ile foteli zmieści się w przeciętnym warszawskim mieszkaniu, w której europejskiej stolicy dzieciaki maja najwięcej miejsca do zabawy w domu oraz jak za pomocą telefonów obliczyć, ile osób mieszka w Warszawie! Wspólnie zbudujemy salon w wymarzonym mieszkaniu. Umieścimy w nim to, co najważniejsze, znajdziemy miejsce dla każdego!

Będziemy pracować wielkoformatowo, używać klejów, taśm, kartonów i mazaków. Prosimy zaopatrzyć dzieciaki w ubrania, które mogą się ubrudzić! (można się przebrać na miejscu).

X