march, 2020

06mar(mar 6)18:00(mar 6)18:00Warsztaty architektury wnętrz z Studio.o, DESA Unicum i Katarzyną Jaroszyńskąw ramach projektu Aukcja Marzeń18:00 - 20:00 nadchodzace:wydarzenia_nadchodzace_only

more

Event Details

Chęć udziału należy potwierdzić do 5 marca, pisząc na adres katarzyna.kowalska@mammarzenie.org. Wstęp wolny.

Czym jest Art Rental? Jak filmować wnętrza? Jak dobrać obraz, tak by stał się integralną częścią mieszkania a nie „intruzem”? Na te i inne pytania odpowiemy podczas warsztatów dla architektów wnętrz organizowanych przy współpracy z ZODIAKiem Warszawskim Pawilonem Architektury, Katarzyną Jaroszyńską, Studio.O. oraz Domem Aukcyjnym Desa Unicum. Spotkanie będzie wydarzeniem towarzyszącym charytatywnej „Aukcji Marzeń”, z której dochód zostanie przeznaczony na realizację marzeń podopiecznych Fundacji Mam Marzenie.

Celem warsztatów jest przeanalizowanie i uświadomienie kwestii odpowiedniego doboru dzieł sztuki nowoczesnej przy projektowaniu wnętrz, a także zdobycie wiedzy z zakresu rynku sztuki i tworzenia kolekcji sztuki najnowszej.

____________________________
Studio.o to pracownia kreująca przyjazne człowiekowi przestrzenie – od idealnej lokalizacji domu na działce i połączenie budynku z okalającym go ogrodem po projekt samego domu i jego wnętrza. Jej przedstawiciele przekażą uczestnikom warsztatów wiedzę z zakresu doboru dzieł sztuki do wnętrza.

Dom Aukcyjny Desa Unicum to najstarszy dom aukcyjny w Polsce, który funkcjonuje od blisko 30 lat i ma w swoich zasobach największą w naszym kraju kolekcję dzieł sztuki na sprzedaż. Osoby związane z Domem Aukcyjnym opowiedzą o tym, jak obecnie kształtuje się rynek dzieł sztuki.

Katarzyna Jaroszyńska, prowadząca cykl programów „Odpicowane mieszkania” w TVN i HGTV, omówi problematykę filmowania i fotografowania wnętrz oraz rolę, jaką w takiej wizualnej promocji odgrywa sztuka. ig: pancia_z_telewizji

____________________________
„Aukcja Marzeń”, w ramach której odbędą się warsztaty, zakończy się charytatywną aukcją sztuki najnowszej prowadzoną online przez Dom Aukcyjny DESA Unicum od 11 do 25 marca. Całkowity dochód z aukcji będzie przeznaczony na pokrycie kosztów realizacji marzeń podopiecznych Fundacji Mam Marzenie.

Od 2003 r. Fundacja Mam Marzenie spełnia marzenia chorych dzieci w wieku 3–18 lat cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Organizacja działa w pełni charytatywnie – jej siłą napędową są pracujący na terenie całego kraju wolontariusze.

Szczegóły „Aukcji Marzeń”: www.aukcjamarzen.pl.

Więcej informacji o Fundacji Mam Marzenie, jej podopiecznych i czekających na spełnienie marzeniach można znaleźć na stronie organizacji: www.mammarzenie.org.

X