ADRES
Pasaż
Stefana Wiecheckiego „Wiecha” 4
00-017 Warszawa
+48 510 205 984
kontakt@pawilonzodiak.pl
Godziny otwarcia:
wt. – ndz. godz. 12-19
Więcej informacji na naszym Facebooku oraz Instagramie. Zapraszamy również do obejrzenia archiwalnych wydarzeń online na naszym kanale Youtube.
Biały znak ZODIAKU Warszawskiego Pawilonu Architektury (PNG)
Czarny znak ZODIAKU Warszawskiego Pawilonu Architektury (PNG)
Znak Zodiaku: nie jest to logo pawilonu, a oznaczenie miejsca, dlatego w materiałach graficznych nie powinno pojawiać się tam, gdzie znajdują się inne logotypy. Użycie znaku i inne oznaczenia (loga m.st. Warszawa i OW SARP) prosimy każdorazowo konsultować z pracownikami pawilonu (kontakt powyżej).
Informacje w tekście łatwym do czytania (ETR)
ZASADY ZWIEDZANIA W CZASIE REŻIMU SANITARNEGO
Dla naszego wspólnego bezpieczeństwa prosimy o stosowanie się do wskazówek obsługi pawilonu.
– Pawilon działa w ograniczonych godzinach.
– Wejście do pawilonu jest jednoznaczne z akceptacją poniższych zasad.
– Po wejściu należy obowiązkowo zdezynfekować ręce. Dozownik z płynem dezynfekującym dostępny jest przy drzwiach wejściowych.
– Osoby przebywające w pawilonie muszą zasłaniać nos i usta maseczką.
– Podczas kaszlu i kichania należy zakryć usta i nos zgiętym łokciem lub chusteczką, a następnie jak najszybciej wyrzucić chusteczkę do zamkniętego kosza i umyć lub zdezynfekować ręce.
– Obowiązuje ograniczenie wykorzystania multimediów aktywowanych dotykiem. Obsługą urządzeń zajmuje się obsługa pawilonu.
KONTAKT DLA MEDIÓW
Redakcje zainteresowane nagrywaniem pawilonu i wywiadami bardzo prosimy o przesłanie wiadomość na adres Biura Prasowego m.st. Warszawy bp@um.warszawa.pl oraz kontakt@pawilonzodiak.pl. Informacje można uzyskać również pod ogólnym numerem Zodiaku w godzinach jego otwarcia.
ZAPLANUJ WIZYTĘ W ZODIAKU!
JAK DO NAS DOTRZEĆ
Pawilon znajduje się w samym centrum miasta. Budynek pozbawiony jest barier architektonicznych.
Zachęcamy do przybycia:
Spacerem:
Najłatwiej dotrzeć od ul. Chmielnej lub ul. Widok, skręcając w pasaż Stefana Wiecheckiego „Wiecha”. ZODIAK znajduje się przy skwerze Janusza Grabiańskiego. Punktem orientacyjnym jest fontanna – deszczownica przy wejściu do pawilonu.
Transportem publicznym:
Można dostać się tu każdym środkiem komunikacji miejskiej. Z tramwaju, autobusu czy metra wysiadamy na przystanku Centrum.
Rowerem:
Stojaki rowerowe znajdują się przy ul. Chmielnej, przed kinem Atlantic. Najbliższa stacja Veturilo – przy Rotundzie (nr 9521).
Samochodem:
Pod sam ZODIAK nie można podjechać samochodem. Najbliższe miejsca parkingowe znajdują się przy ul. Widok.
WSTĘP
Przestrzeń wystawiennicza znajduje się na parterze oraz na poziomie -1. Poziom +1 to sala konferencyjno-biurowa. Wydarzenia, w zależności od charakteru, odbywają się na różnych poziomach, o czym zawsze informujemy w opisie wydarzenia na stronie internetowej i na Facebooku.
Na miejscu zawsze znajdują się osoby, które udzielą informacji o aktualnych wystawach czy zbliżających się wydarzeniach oraz dostępności obiektu.
DOSTĘPNOŚĆ
Strefa wejściowa pawilonu jest powierzchnią płaską – swobodnie mogą poruszać się po niej wózki. Dostępna jest też winda (poziom -1, 0, +1) oraz toaleta dla osób z trudnościami w poruszaniu się (poziom 0).
FOTOGRAFOWANIE
W Zodiaku można fotografować. Zachęcamy, by zdjęcia w mediach społecznościowych oznaczać: FB – @zodiakwpa, Instagram – @pawilonzodiak. W przypadku, kiedy fotografie mają być użyte w celach komercyjnych, prosimy o informację na e-mail: kontakt@pawilonzodiak.pl.
WIZYTA ZE ZWIERZĘTAMI
Przestrzeń wystawienniczą oraz plac można odwiedzać ze zwierzętami. Prosimy jednak, aby zwierzęta były na smyczy/pod kontrolą właściciela.
UDOGODNIENIA I UTRUDNIENIA
W pawilonie oraz na placu przed nim dostępna jest miejska sieć WI-FI: UM Zodiak. Hasło: Zodiak@2018
W budynku obowiązuje całkowity zakaz palenia wyrobów tytoniowych, także elektronicznych.
_______________________________________________________________________________________
Procedura naboru partnerów na 2021 i 2022 rok – procedura_pawilonzodiak.pl